Захист прав на інтелектуальну власність

Процедура реєстрації торгової марки, у сфері виробництва кондитерських товарів є не менш важливою, і не об’ємною частиною як великого, так і малого бізнесу.
Окрім найменування та основного бренду, серія різних продуктів можуть мати «підназву». Наприклад, на продаж виходить три види цукерок, загальна торгова марка «Рошен», а самі цукерки називаються «Мармазетки», «Коалки», «Розгортки». Загалом це буде звучати як «Рошен» Коалки». Якщо вони набудуть достатньої популярності на ринку, конкуренти, які обов’язково «сканують» ринок, почнуть намагатися виготовляти під такою ж назвою аналогічні цукерки, наприклад «Солодкі цукерки «Світоч» «Коалки».
Тим самим вони почнуть заводити в оману споживачів і створювати недобросовісну конкуренцію. І щоб уникнути даного розвитку подій, які несуть за собою фінансові збитки, необхідно розпочати процедуру реєстрації торгових марок, так званих «підназв» цукерок.
Тобто перед виробництвом самого продукту необхідно подати заявку на реєстрацію торгової марки. Потім за допомогою державного пошуку по торгових маркок переконатися, чи не зареєстрована подібна назва у конкурентів. Заодно тим самим здійснюємо перевірку на те, що реєстрація пройде без проблем.
Процедура реєстрації торгової марки провадиться досить тривалий час, від 8 до 18 місяців. Як тільки ви подаєте свою назву на реєстрацію торгової марки, з того ж дня ви офіційно маєте пріоритет над конкурентами. Тим самим Ви можете бути спокійні в тому, що вже ніхто не зможе здійснити таку ж реєстрацію.
Мінімальна вартість однієї реєстрації торгової марки (включаючи усі державні мита) становитиме до 10 000 грн. За умови якщо це буде реєстрація, наприклад, 3 або 5 назв / знаків для товарів та послуг, ціна на самі послуги з реєстрації тм може переглядатися на Вашу користь.