Ціна міжнародної торгової марки – розрахунок вартості

Обов’язкові витрати на процедуру оформлення та реєстрації міжнародної торгової марки складаються з наступних платежів (за наявності української торгової марки):

  • 2400 гривень – національний збір;
  • 100 гривень – одержання повідомлення Укрпатенту для можливості оплати до Женеви швейцарських франків;
  • 653 CHF – мінімальна базова ціна міжнародного мита;
  • від 100 CHF – міжнародне мито за кожну одну країну;
  • 300$ (базова сума) – ціна послуг патентного повіреного та додатково від 50$ за одну країну (США 400 дол., Євросоюз 500 дол.).  

У випадку відсутності «базової» торгової марки (свідоцтва чи заявки) в Україні ціна оформлення та подання національного знака для товарів чи послуг від 8500 UAH.

Для ретельного розрахунку вартості міжнародного бренду нам необхідно знати наступну інформацію:

– наявність Вашої тм в Україні («є» чи «ні»)?

– кольорове чи не кольорове (чорно-біле) зображення торгової марки, логотипу?

– кількість класів товарів/послуг?

– перелік країн реєстрації міжнародної торгової марки?

Надішліть на повідомлення з відповідями на ці запитання на будь-яку із зазначених поштових адрес, і ми обов’язково відповімо Вам протягом одного-двох робочих днів, та повідомимо Вам вартість процедури.

brand@unite.ua

patent@unite.ua  

Пропонуємо Вам також зателефонувати нам – ми в телефонному режимі повідомимо Вам ціну витрат, пов’язаних з міжнародним знаком.

+380674470026 – Рибалко Ігор

+380672097889 – Сухарев Станіслав

Крім того, Ви можете надіслати запит за вказаними телефонами за допомогою   Viber, telegram. Патентна фірма «Єдність» здійснила для своїх клієнтів понад 500 успішних міжнародних реєстрацій торгових марок у США, Німеччині, Великій Британії, Польщі, Італії, Франції, Іспанії, Бенілюксі, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Данії, Євросоюзі, Мексиці, Китаї, Південній Кореї, Індії, Сінгапурі, Туреччині, Австралії, Новій Зеландії, Росії, Білорусі, Казахстані, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Латвії, Литві, Естонії, Молдові, Румунії, Болгарії