За результати державної патентної експертизи щодо Вашої торгової марки Укрпатент може надіслати Вам:
– рішення щодо можливості реєстрації Вашої торгової марки стосовно всіх товарів і послуг, для яких заявлено знак;
– рішення щодо можливої відмови в реєстрації Вашої торгової марки стосовно частини товарів і послуг, для яких заявлено знак;
– рішення щодо можливої відмови в реєстрації Вашої торгової марки стосовно всіх товарів і послуг, для яких заявлено знак

У випадку, якщо Ви отримали від експертизи Укрпатенту відмову в реєстрації Вашої торговельної марки (товарного знака), рекомендуємо Вам негайно звертатися до професійних фахівців в області інтелектуальної власності, зокрема до патентних повірених або до підприємств, в яких працюють патентні повірені. 

В такому випадку у Вас можуть з’явитися шанси врятувати Вашу , скориставшись послугами професіоналів. Законодавством України передбачена можливість процедури офіційного аргументованого заперечення проти відмови вреєстрації будь якої торгової марки, товарного знака, логотипа, які знаходиться на розгляді експертизи патентного відомства. Існують певні правила і методики підготовки таких документів. На практиці заявник торгової марки не має спеціальних знань і досвіду для такої роботи. Не завжди, знаючи норми законодавства, особа, яка подала на  заявку на реєстрацію торгової марки та отримало відмову в реєстрації, вважає, що ні яких шансів більше немає і знак не може бути зареєстрований. Насправді це не так.. 

Залежно від причин відмови в реєстрації торгової марки, можливі різні методи і аргументи, за допомогою яких з’являється можливість все ж таки отримати позитивне рішення патентного відомства і зареєструвати Ваш знак.. 

Важливо знати про те, що дана процедура обмежена в термінах і, якщо регламентовані законодавством терміни упущені, то в такому випадку зробити вже нічого неможливо. Термін можливого заперечення на  попередню відмову в реєстрації торгової марки(товарного знака) становить 2 (два) календарних місяці. Даний термін може бути продовжений на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше, ніж на 6 (шість) місяців. Пропущений термін може бути відновлений так само на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше, ніж за 6 (шість) місяців. 

Таким чином, як що на попередню відмову в реєстрації Вашої торгової марки, своєчасно надати експертизі Укрпатенту обґрунтовану відповідь – заперечення проти відмови в реєстрації торгової марки (товарного знака), то шанси зареєструвати Вашу торгову марку значно збільшуються (в залежності від складності ситуації). І Ваша торгова марка може бути зареєстрована.

Вартість послуг з підготовки заперечення проти відмови в реєстрації торгової марки