brand@unite.ua +380674470026

1. Реєстрація міжнародної торгової марки в різних країнах світу

2. Міжнародна реєстрація бренду – що необхідно для цього.

3. Ціна міжнародної реєстрації логотипу.

4. Контакти і консультації.

5. Більш ретельний опис процедури міжнародної реєстрації знаку

1. Реєстрація міжнародної торгової марки в різних країнах світу.

Міжнародна Мадридська система (Договір та Протокол до нього) передбачає

можливість з території однієї країни (в даному випадку – з України) здійснити реєстрацію однієї торгової марки на ім’я певної юридичної та фізичної особи одночасно в декількох країнах світу.

Кількість таких країн є великою (більше, ніж 100) , але обмеженою. Наприклад, в цю систему не входить більшість країн Латинської Америки. При цьому, самі цікаві для Українців території в цьому переліку присутні: США, Німеччина, Польща, в цілому Євросоюз, Китай. І, до речі, нещодавно також приєдналась і Канада.

Така процедура є зручною за рахунок: використання однієї мови листування з патентними відомствами інших країн (англійська, французька, німецька); один платіж з території України в одні валюті (швейцарські франки) за всі країни. Мається на увазі – в залежності від кількості країн сума такого єдиного платежу збільшується або зменшується, але при цьому відсутні різні додаткові платежі; не потрібні послуги національних патентних повірених в інших країнах (якщо реєстрація відбувається баз заперечень).          

Будь-яка особа може здійснити таку реєстрацію міжнародного логотипу в одній, чи в багатьох інших країнах. Хоча треба розуміти, що це не «всесвітня реєстрація торгової марки», бо такої процедури взагалі не існує, але це одночасна реєстрація знаку в різних країнах.        

2. Міжнародна реєстрація торгової марки  – що необхідно для цього?

            2.1. У особи, яка бажає здійснити таку реєстрацію повна бути «прив’язка» до території України: громадянство, адреса проживання, існуюче комерційне підприємство.

2.2 Наявність зареєстрованого в Україні знака для товарів і послуг, або  заявки, яка вже направлена на експертизу до Укрпатенту.

2.3. На міжнародну реєстрацію подається абсолютно тотожне позначення (назва, знак, логотип) з тим, що зареєстроване чи реєструється в Україні. І також цей логотип  подається на міжнародну реєстрацію стосовно таких самих товарів/послуг, для яких це було здійснено в Україні, при цьому можливо зменшення цих найменувань товарів.

2.4. Бажано заздалегідь з’ясувати – яка ситуація з Вашою назвою, логотипом в країнах, де Ви бажаєте одержати реєстрацію. Чи не належить цей бренд іншим особам? Рекомендовано здійснити міжнародний пошук торгового знаку (зробити посилання на новий розділ «пошук міжнародної тм») на інших територіях. 

2.5. Для початку процедури необхідно надати:

– Ваші реквізити (англійською мовою, або латинськими літерами);

– номер свідоцтва про реєстрацію знаку в Україні (або номер заявки – замовити оформлення заявки на реєстрацію товарного знаку в Україні тут https://unite.com.ua/oformlennya-ta-reyestracziya-torgovoyi-marky-logotypu-nazvy/);

– зображення логотипу, назви в якісному електронному вигляді;    

– перелік країн міжнародної реєстрації.

На підставі цієї інформації Вам буде надісланий повний розрахунок витрат, проект договору на здійснення послуг, довіреність патентному повіреному. 

Надіслати запит на реєстрацію міжнародної торгової марки.     

brand@unite.ua                   

3. Ціна міжнародної реєстрації торгової марки, логотипу.

Ціна реєстрації міжнародної торгової марки залежить від:

– кольорове/не кольорове зображення логотипу;

– кількість країн;

– кількість класів товарі/послуг.      

Наприклад, вартість реєстрації міжнародної торгової марки у семи країнах одночасно (наприклад: Болгарія, Угорщина, Польща, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чеська Республіка) буде складати всього: 1653 $ (міжнародний збір і послуги патентної фірми).  Тобто по приблизно 237 $ за кожну країну.  Чим більше країн, тем дешевше вартість у кожній країні (за виключенням США, Великобританії, Євросоюзу та декількох інших країн).   

Слід зазначити, що також необхідно сплатити національний збір України (2400 гривень) за подання міжнародної заявки на реєстрацію знаку.      

4. Контакти і консультації

Рибалко Ігор Володимирович – реєстрація торгових марок, логотипів (міжнародна, українська).   

brand@unite.ua

+380674470026 (Viber, WhatsApp)

+380442599307