Прогрес – це слово означає невід’ємну частину світу IT-технологій. Абсолютно відомо, що коли на перспективний програмний продукт з’являється попит, він породжує конкуренцію і спроби створити подібний продукт. Іноді такі дії можуть бути здійснені зі спробами неправомірно використати відому програму або її частину. І якщо Ваше програмне забезпечення насправді варте уваги в суспільстві, то тоді Вам варто замислитися (ще на етапі розробки продукту) про його юридичний захист.

МЕТОД ЗАХИСТУ
Реєстрація ПЗ (програмного забезпечення) виробляється шляхом оформлення, отримання авторських прав. В результаті реєстрації авторських прав на ПЗ Ви отримуєте охоронне свідоцтво (Державне свідоцтво України), яке при правильному юридичному використанні діє у більшості країн усього світу. Примітно, що термін дії цього документа не потрібно продовжувати щорічно, він діє все життя автора.

РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ ДЛЯ ФІЗ. ОСОБИ

Якщо Ви хочете запатентувати ПЗ (програмне забезпечення) на юридичну особу, це трохи складніше та дещо дорожче. Реєстрація авторських прав на ім’я компанії здійснюється у вигляді оформлення службового твору або шляхом передачі прав від автора-програміста. Тобто, Ви повинні укласти договір зі своїм співробітником, та, при правильному оформленні необхідної документації, подати на реєстрацію Ваше ПЗ до Укрпатенту.
Існує також варіант, коли підприємство замовило розробку та створення ПЗ не власним співробітникам, а стороннім особам – програмістам або іншій компанії. У таких випадках необхідно провести юридичну передачу (відчуження) авторських прав від автора або від іншої фірми – Вашої компанії (або фізичній особі – замовнику). Називається такий спосіб реєстрації авторського права – відчуження майнових авторських прав.

Вартість реєстрації авторських прав на ПЗ прав на фіз. особи – від 200$

РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ ДЛЯ ЮР ОСОБИ

НАВІЩО ПАТЕНТУВАТИ ПО (ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ)
Реєстрація авторських прав, патентування ПЗ, потрібна для юридичного захисту, статусу вашого проекту, найголовніше – для запобігання та захисту від порушень Ваших юридичних прав на створений продукт. Також патент на ПЗ зручний тим, що статус створеного програмного забезпечення підтверджений Державним документом – що дозволяє легко використовувати програму в діяльності компанії, а саме: поставити на облік, надати в оренду (за ліцензією), оцінити, збільшити активи, внести до статутного фонду, виплачувати роялті авторам (при необхідності), продати.

Вартість реєстрації авторських прав на ПЗ для юр. особи – від 250 $

ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕДАЧІ ПРАВА

ЗАХИСТ ПРАВ НА ПЗ.
У разі зафіксованого порушення прав (після процедури реєстрації ПЗ), Ви можете звернутися до наших спеціалістів, які вивчать ситуацію, грамотно проконсультують Вас, за тим, за необхідності, складуть на підставі чинного законодавства України претензію порушникам прав. Якщо конфліктна ситуація виникає за межами країни, Ви можете звернутися до іноземних патентних юристів, і вони повинні неодмінно Вам допомогти на підставі Вашого свідоцтва про реєстрацію авторського права України. У випадку, якщо у Вас немає можливості, часу, досвіду вести переговори та діловодство із захисту прав з іноземними юристами, ми можемо провести за Вас усі необхідні консультації та юридично значущі дії з нашими зарубіжними колегами у США, Європі, Китаї, Південній Кореї, Японії , та інших країнах.

Вартість складання претензії конкурентам, які порушують Ваші авторські права на ПЗ – від 400$

Наші фахівці раді допомогти Вам.
Короткі консультації є безкоштовними та якісними.
Патентна фірма «Єдність» існує та працює в галузі інтелектуальної власності близько 30 років, і наші патентні повірені мають достатній досвід у найрізноманітніших ситуаціях, у тому числі й у галузі розпорядження та захисту прав на програмне забезпечення.