Патент на мобільний додаток. Україна

Кращий, найбільш бюджетний і ефективний спосіб запатентувати мобільний додаток – це реєстрація авторських прав, і отримання державного охоронного свідоцтва в Україні.
Для надійного захисту Вашого мобільного додатку на платформах Google Play і Аpp Store, від копіювання Ваших індивідуальних правил, зображень, інтерфейсів, функціоналу мобільного додатку, необхідно оформити та отримати права автора у вигляді свідоцтва (іноді такий документ називають «патент», але це не зовсім правильно з точки зору термінології законодавства). На сам перед захистний документ на мобільний додаток, це Державне свідоцтво України на Авторські права.

Що потрібно, щоб отримати охорону (свідоцтво, патент) на мобільний додаток за 3 місяці?

  • Повідомити необхідні дані про розробника, автора, програміста.
  • Оплатити послуги патентної фірми і державні мита, збори.
  • Надати вихідний код, скріншоти Вашого мобільного додатка (конфеденційно).
  • Сформулювати «Інструкцію користувача» Вашого програмного продукту у вигляді текстового документу (форма інструкції та опису може бути створена у вільному вигляді в будь-якому обсязі).
  • Якщо власником майнових авторських прав має бути юридична особа (компанія, фірма, підприємство), то необхідно надати повні реквізити.
  • Вартість реєстрації авторських прав (отримання патенту) на мобільний додаток становить від 3500 грн. для фізичної особи, і від 5000 грн. для юридичної особи, ціна вказана за 1 об’єкт.

Отримати патент мобільний додаток за 3 місяці

Термін реєстрації, отримання патенту на мобільний додаток становить ДО 3 МІСЯЦІВ. Після отримання патенту на мобільний додаток (Державного свідоцтва на реєстрацію авторських прав), автор (чи компанія, фірма) – може оперувати своїми правами по всьому світу, представляючи даний охоронний документ адміністрації мобільних платформ з додатками. У більш складних ситуаціях (розпорядження правами – ліцензії, або захист прав), Власнику патенту (Державного свідоцтва на авторські права) необхідно звернутися до фахівців патентної фірми.
Наша компанія готова оформити документи і подати їх на реєстрацію авторських прав в державний орган інтелектуальної власності на протязі 1-2 днів після оплати клієнтом послуг патентної фірми і надання всієї необхідної інформації. Сама ж процедура реєстрації у відповідних Державних органах триває до 3 місяців.
Авторське право, яке зареєстроване в Україні діє, практично, в усіх країнах світу.