У наш час кожен день у всьому світі з’являється тисячі нових ідей, бізнес-проектів, товарів, послуг, певний відсоток яких реально перетворюється в комерційні проекти, які через деякий час, починають приносить прибуток. На практиці, після складання бізнес-плану, найчастіше наступний етап у більшості нових проектів – це пошук інвестицій, потім початок виробництва і продажу товарів, або надання послуг. Будь-який бізнес, в тому числі і новий, має своє ім’я, бренд. І навіть якщо Ви в даний момент, маєте поки що лише проект, презентацію, сайт з інформацією про майбутній продукт, простіше кажучи – «стартап». Вам рекомендується правовий захист назви бізнесу, торгової марки. В такому випадку, вже на цій стадії, рекомендовано оформити і подати документи на реєстрацію торгової марки, так як процедура реєстрації товарного знаку вимагає досить тривалого часу – від 8 до 18 місяців.

Вартість стандартної реєстрації торгової марки становить від 8500 грн.

Слід пам’ятати, що реєстрація торгової марки для нового продукту, бізнесу, бізнес-проекту, комерційної Instagram сторінки, повинна здійснюватися саме в тих країнах, в яких Ви спочатку плануєте вести свою комерційну діяльність, або вже ведете її. На жаль, зареєструвати торгову марку відразу одночасно у всьому світі – неможливо.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ

У разі необхідності реєстрації торгової марки на територіях інших держав, ми і наші партнери в Європі, США, Китаї забезпечимо повний процес якісної реєстрації торгової марки починаючи від попереднього пошуку і дослідження торгових марок інших країн, закінчуючи успішною реєстрацією (якщо Ваш знак суперечить законодавчим нормам).

Якщо на етапі стартапу, до Вашого бізнес-проекту вже є мінімальний пакет офіційних документів, які охороняють ваш бренд, технології, дизайни, такий “набір” охоронних документів як правило дуже цінують майбутні інвестори. Отже, на переговорах щодо інвестування, у Вас буде «в кишені значний плюсик».

Також, на стадії «старту» рекомендовано, як мінімум, запатентувати сайт з Вашим ексклюзивним продуктом або послугами у вигляді «об’єкта авторського права». Реєстрація авторських прав на веб-сайт, будь-яку іншу комерційну сторінку (інстаграм, фейсбук) триває до 3 місяців, повна вартість становить від 3500 грн.

Наші фахівці якісно і безкоштовно нададуть Вам будь-яку усну консультацію щодо процедур реєстрації торгової марки, авторських прав, патентів.