Мінімальна ціна реєстрації назви, торгової марки турагентства – 4950 грн.

Надіслати заявку на реєстрацію, а так само надати запитання патентному повіреному, юристу Ви можете по email: brand@unite.com.ua або за телефонами:

067 44-700-26, 067 209-78-89

044 259-93-07, 259-93-05

Як зареєструвати, запатентувати назву і торгову марку для турагентства

Згідно з чинним міжнародним і національним законодавством України, Польщі, Євросоюзу, зареєструвати (запатентувати) назву туристичної фірми, тур агентства, тур фірми, туроператора, можливо в якості торгової марки (логотипу).

Володіти юридичними правами на таку торгівельну марку (назва турагентства) має право будь-яка приватна особа (фізична особа – підприємець або не підприємець) або підприємство, яке звернеться із заявою про реєстрацію в відповідну державну установу або звернеться до патентного повіреного.

Назва турагентства, турфірми, туроператора в Україні, в Польщі, в Євросоюзі може бути зареєстровано в якості торгової марки на будь-якій мові: українська, російська, англійська, комбінація мов, букв, цифр та інші.

Також назва туристичної фірми може бути виконана і запатентована у вигляді логотипу, який містить словесну частину і графічний елемент або елементи.  

Для реєстрації торгових марок, знаків, логотипів для туристичної фірми обов’язково необхідно вказувати перелік товарів і / або послуг, для яких буде використовуватися логотип, торгівельна марка.           

Абсолютно зрозуміло, що туристична фірма пропонує та надає споживачам під своєю торговою маркою туристичні послуги.          

Заздалегідь, торгову марку для назви турагенства необхідно реєструвати (запатентувати) для послуг 39 класу Міжнародної класифікації товарів і послуг, які сформульовані наступним чином: «влаштовування подорожей; попереднє замовлення подорожей; супровід мандрівників; авіаперевезення; організація круїзів; екскурсії туристичні;  перевезення залізничні; організація подорожей; перевезення пасажирські; бронювання квитків для подорожей; перевезення мандрівників; інформація з питань перевезень; інформація з питань подорожей; бронювання подорожей; оренда літальних апаратів; оренда автобусів; надання інформації в галузі маршрутів руху».

Також, одночасно, на ім’я турфірми може бути здійснена реєстрація торгової марки для додаткових послуг, які тур фірма може також надавати для своїх клієнтів і пропонувати ці послуги на ринку туристичних послуг. Такими послугами можуть послуги, які стосуються готелів, мотелів, тимчасового проживання туристів і мандрівників в місцях відпочинку, і ці послуги відносяться до 43 класу Міжнародної класифікації товарів і послуг.       

Чим більше класів послуг буде вказано для реєстрації торгової марки, тим вище ціна процедури реєстрації.            

Ціна і термін реєстрації назви, торгової марки для турагентства

В Україні (в Києві) мінімальна ціна реєстрації назви туристичної компанії в якості торгівельної марки стосовно території  Україні може скласти від 4950 грн., В залежності від виду логотипу (кольорове або чорно-біле і т.п.) і в залежності від кількості послуг для реєстрації торгової марки.

Економ варіант 4950 гривень, в тому числі:

  • 3200 – збір за подачу заявки на реєстрацію торгової марки за КОЖЕН клас товарів або послуг;
  • 1750 – послуги патентної фірми (безкоштовний пошук за доступними баз тм, оформлення і подача заявки, без подальшого діловодства, вся переписка з Укрпатентом на пошту клієнта).

Стандарт варіант 7749 (за 14-20 місяців) в т. ч .:

  • 3200 – державний збір за подачу заявки на реєстрацію торгової марки за один клас товарів / послуг;
  • 3000 – послуги патентної фірми (аналіз пошуку Укрпатенту, оформлення і подача заявки, діловодство, вся переписка з Укрпатентом, контроль платежів);
  • 864 – офіційний попередній пошук Укрпатенту (по базах свідоцтв, заявок, міжнародних знаків в Україні);
  • 600 – збір за публікацію про зареєстровану тм;
  • 85 – мито за видачу свідоцтва на знак.

Експрес варіант реєстрації 14969 гривень

  • (за 8 місяців), в тому числі: всі необхідні платежі (пошук, збори, мита, послуги), пов’язані з швидкою реєстрацією тм.

Реєстрація назви турагентства в якості торгової марки надає її власнику, наступні переваги:

– Виключне право власності на назву тур фірми – торгову марку терміном на 10 років з можливістю подальшого продовження;

– Право забороняти іншим особам використовувати Вашу зареєстровану або схожу назву фірми;

– Право дозволяти (наприклад, за ліцензійним договором, безкоштовно або за оплату «роялті») іншим особам використовувати назву вашого тур агенства – наприклад, за договорами «франшизи»;

– Гарантовано захистити назву Вашої тур. фірми, агентства, від претензій інших осіб. 

Для початку процедури реєстрації назви туроператора, фірми, агентства у вигляді торгової марки Ви повинні надати Вашому патентного повіреного:

1. Паспортні дані фізичної особи або групи осіб, або реквізити юридичної особи, які будуть володіти юридичним правом на цю торгівельну марку.

2. Повідомити (надіслати) назву або логотип (торгову марку) в якісному виконанні, в електронному

вигляді.

3. Повідомити конкретний перелік послуг, які здійснює Ваша туристична фірма.

Таку інформацію Ви можете надіслати електронною поштою за адресою: brand@unite.com.ua.

З Вами обов’язково зв’яжеться патентний повірений або юрист – представник нашої Патентної фірми «Єдність» і проконсультує Вас щодо умов реєстрації Вашої торгової марки.

Увага!!! Реєстрація назви туристичного агентства в якості торгової марки в Україні діє виключно на території України.

З інформацією про реєстрацію назви, логотипу, торговельної марки в інших країнах (Європа, Польща, США, Китай, Канада, Австралія та інші) Ви можете ознайомитись тут http://ua.unite.com.ua/trademarkworldwide.php

Безкоштовну консультацію з питань реєстрації назви для туроператора, агентства, фірми в якості торговельної марки Ви можете отріматі у наших патентних юристів в Києві (Україна), в Польщі (м Гдиня) за вказаним телефонами або по електронній пошті.

Рибалко Ігор, керівник відділу торговельних марок

brand@unite.com.ua

+38 044 259 93 07

+ 38 067 44 700 26

Сухарєв Станіслав, патентний повірений України – питання по патентах, торгових марках, авторське право

patent@unite.com.ua

+ 38 067 209 78 89

+38 044 259 83 05