Мінімальна ціна реєстрації назви музичної групи, виконавця – 4950 грн.

Відправити заявку на реєстрацію, а так само задати питання патентному повіреному, юристу Ви можете по email:  brand@unite.com.ua або за телефонами:

067 44-700-26, 067 209-78-89

044 259-93-07, 259-93-05

Як зареєструвати, запатентувати назву музичної групи, ім’я виконавця.

            Відповідно до чинних законів, зареєструвати (запатентувати) назву музичної групи можливо як торгову марку (товарний знак). Те ж саме стосується імені або псевдоніма сольного виконавця – співака чи співачки.

Володіти юридичними та авторськими правами на таку торговельну марку (назву групи, музичного проекту, виконавця) може будь-яка особа, яке звернеться із заявою про реєстрацію в відповідну державну установу. Це можуть бути одночасно всі учасники групи, або один з них, або кілька (але не всі), або продюсер групи, або юридична особа. Те ж саме стосується імені або псевдоніма співака / співачки.

Назву групи або виконавця в Україні може бути зареєстровано в якості торгової марки на будь-якій мові: українська, російська, англійська, комбінація мов, букв, цифр та інші.

             Так само в назва групи або виконавця може бути виконано і запатентовано у вигляді логотипу, який містить словесну частину і графічну складову.             

Прикладом таких реєстрацій в Україні можуть бути відомі торгові марки відомих виконавців України. Наведені нижче приклади зареєстрованих торгових марок: О.Е. (Океан Ельзи), Lobodа (Світлана Лобода), «Антитіла», «Бумбокс» відомих виконавців України є загальнодоступною інформацією і будь-яка особа може ознайомиться з цією та іншою інформацією на сайті Державного підприємства «Укрпатент».

Як видно з наведених прикладів юридична і авторське право на торговельні марки належать, безпосередньо артистам або особам, які мають безпосереднє відношення до музичного проекту.      

Під час реєстрації торгової марки для назви групи або виконавця обов’язково необхідно вказувати перелік товарів і / або послуг для яких буде використовуватися цей логотип.

Зазвичай, торгову марку для назви групи необхідно зареєструвати (запатентувати) для певних послуг 41 класу Міжнародної класифікації, а саме: «Розваги; проведення культурних заходів; наймання (прокат) аудіоапаратури; наймання (прокат) видовищних декорацій; облаштування дозвілля; послуги оркестрів; послуги студій звукозапису; послуги сценаристів; послуги композиторів; розваги (послуги артистів); створення видовищ; створення відеофільмів; створення фільмів; театральні вистави; телевізійні передачі розважальні; послуги з організації виступів артистів і виконавців».

Так само, одночасно, може бути здійснена реєстрація торгової марки для додаткових товарів або послуг, для яких, можливо артист або його продюсер будуть використовувати надалі зареєстрований логотип. Такими товарами і послугами можуть бути: косметика, парфумерія, одяг, взуття, реклама, продаж музичних творів (за допомогою Інтернет ресурсів) та інші.

Чим більше товарів і послуг буде вказано для реєстрації торгової марки, тим вище ціна процедури реєстрації.            

Ціна реєстрації назви або логотипу групи, артиста

Мінімальна вартість реєстрації назви музичної групи або імені артиста в якості торгової марки в Україні, в Києві може скласти приблизно 4950 грн., залежно від того яким є логотип (кольоровий або чорно-білий, словесний, комбінований і т.п.). Більш докладно про ціну реєстрації торгової марки Вам детально розповість патентний повірений або юрист нашої фірми, контакти вказані знизу статті

Стандартний термін реєстрації логотипу 14-20 місяців (від 4950 грн.).

Максимально швидкий термін реєстрації 7-8 місяців (від 14696 грн.)

Перед реєстрацією товарного знака – назви групи рекомендується здійснити патентний пошук вже існуючих зареєстрованих в Україні торгових марок, логотипів для послуг музичних проектів, артистів. 

Реєстрація назви групи в якості торгової марки надає її власнику наступні переваги:

– Виключне право власності на назву групи – торгову марку строком на 10 років з можливістю подальшого продовження;

– Виключне право забороняти іншим особам (у тому числі й іншим групам, артистам) використовувати зареєстровану, запатентовану (або схожу) назву;

– Виключне право дозволяти (наприклад, за ліцензійним договором, безкоштовно або за оплату «роялті») іншим особам використовувати назву музичного проекту – торгову марку;

– Гарантовано захистити назву Вашої групи або імені, псевдоніма від претензій інших осіб. 

Для початку процедури реєстрації назви групи, імені артиста у вигляді торгової марки Ви повинні надати Вашому патентному повіреному наступні відомості:

1. Паспортні дані фізичної особи або групи осіб, або реквізити юридичної особи, які володітимуть юридичним правом на назву музичного проекту.

2. Назва або логотип групи, артиста.

Зазначену інформацію Ви можете надіслати електронною поштою на адресу: brand@unite.com.ua.

З Вами обов’язково зв’яжеться патентний повірений або юрист – представник нашої Патентної фірми «Єдність» і проконсультує Вас щодо умов реєстрації Вашої торгової марки.   

Увага !!! Реєстрація назви музичної групи в якості торгової марки в Україні діє виключно на території України.

Безкоштовну консультацію з питант реєстрації назви для групи, артиста в якості торгової марки Ви можете отримати у наших патентних адвокатів в Києві за вказаними телефонами або по електронній пошті.

Рибалко Ігор, керівник відділу торговельних марок

brand@unite.com.ua

+ 38 067 44 700 26

+38 044 259 93 07

Сухарев Станіслав, патентний повірений України – питання по патентах, торговим маркам, авторське право

patent@unite.com.ua

+38 044 259 83 05+ 38 067 209 78 89