Торгова марка для спортивного спорядження
Реєстрація бренду для спортивного спорядження дозволить Вам відзначитись видавати ліцензії, вирішувати спірні та конфліктні ситуації мати пріоритет над будь-якими несумлінними конкурентами.
Чи це карабін для скелелазіння або великогабаритний тренажер, всі ці товари маркуються торговою маркою, яка в більшості випадків на подібних ринках вже зареєстрована власником. Реєструвати торгову марку, бренд для спортивного спорядження рекомендується в країні, де ви здійснюєте продаж і реалізацію свого товару.
Істотний плюс реєстрації торгової марки у тому, що після отримання свідоцтва
Ви можете зареєструвати назву свого товару в митниці, та коротко не пускати не санкціоновані товари на яких нанесена Ваша торгова марка.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ ЗАРАЗ

Торгова марка для магазину зі спортивним спорядженням або Інною групою товарів
Магазин, торгова мережа спортивного спорядження має великий вибір товарів різних категорій та брендів. Кожен товар має відмінну назву, модель та дизайн. На прикладі товарів, аналогічна ситуація і з магазинами, ось тільки магазин, на відміну від категорії товарів, надає послуги з продажу. Тобто реєстрація торгової марки для магазинів спортивного спорядження входить до класу надання послуг.
Щоб захистити юридично дизайн магазину вашого логотипу / торгової марки, Вам необхідно здійснити процедуру захисту інтелектуальної власності.

Отже, якщо Ви маєте мережу магазинів, що має ексклюзивний дизайн та назву торгової марки, наступним етапом ми реєструємо:

 1. Торговельну марку – отримуємо свідоцтво України на знак для товарів та послуг;
  • Термін реєстрації торгової марки становить від 8 місяців.
  • Вартість (повна) реєстрації – від 9900 грн.
  РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГІВЕЛЬНОЇ МАРКИ ПРЯМО ЗАРАЗ
 2. Авторські права – отримуємо свідоцтво України на реєстрацію авторських прав, цим же здійснюємо захист на колірну гаму та дизайн оформлення магазину.
  • Термін реєстрації торгової марки становить від 2 місяців.
  • Вартість (повна) реєстрації – 3000 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГІВЕЛЬНОГО АВТОРСЬКОГО ПРАВА ЗАРАЗ

Таким чином, разом із реєстрацією торгової марки, бренду для спортивного спорядження ми рекомендуємо реєструвати авторські права на дизайн та колірну гаму магазину, що суттєво підвищить Ваші шанси у вирішенні конфліктної ситуації. Для спортивного спорядження достатньо буде торгової марки, якщо ви не виробляєте товари цієї групи, і вони не є розроблені Вашою командою або Вами. У наступному випадку ми ще подаємо заявку на реєстрацію.