2020 рік, його початок показали нам, як елементарні засоби гігієни необхідні в повсякденному житті для кожного з нас. У зв’язку пандемією СOVID-19 попит і необхідність антисептиків і дезінфікуючих засобів виріс в десятки, в сотні разів за кілька місяців, що вплинуло на збільшення продуктивності як існуючих промислових підприємств, фасувальників антисептиків, дезінфікуючих засобів, так і вихід на ринок нових виробників, супермаркетів, Інтернет – магазинів пов’язаних з галуззю фармацевтики.
В період активного попиту на товари, які пов’язані з гігієною і фармацевтикою, на ринок виходять нові «гравці», відповідно – зі своїм брендом. Отже, щоб убезпечити себе і свій бренд, якщо він приносить чи повинен приносити продажу, а за ними і прибуток, Вам необхідно зареєструвати свою назву, торгову марку для антисептиків, дезинфікуючих засобів.
З якою метою необхідно реєструвати торговельну марку, назву для антисептик, дезінфекційний засіб?

• Для запобігання недобросовісній конкуренції

• Для захисту прав на торговельну марку, в т.ч. в судах

• Для можливості пред’явлення претензій до недобросовісних конкурентів

• Для можливості забороняти іншим особам неправомірно використовувати Вашу торговельну марку

• Для можливості вирішувати (за ліцензією) іншим особам правомірно використовувати Вашу торговельну марку

• Для реєстрації доменного імені в зоні .ua

Реєстрація назви, торгової марки для антисептиків і дезінфікуючих засобів проходить поетапно, при цьому досить довго. У цьому випадку наше патентне агентство готове надати повний спектр послуг з патентування та реєстрації назви торгової марки для антисептиків і дезінфікуючих засобів.

Вартість реєстрації назви, торгової марки для антисептиків, дезінфекційних засобів варіюється і залежить від швидкості проходження реєстрації, видів, складів, форм, застосування дезінфікуючих засобів, від кольорової або чорно-білої палітри логотипу, і нарешті, від кількості товарів для реєстрації знака.

Мінімальна вартість реєстрації торгової марки в Україні становить 8249 гривень, з урахуванням на всі державні мита | послуги патентної фірми.

З усіх питань щодо патентування, реєстрації торгових марок і назв для дезінфікуючих засобів, антисептиків, ми Вас ретельно проконсультуємо і дамо Вам відповіді на будь-які питання в сфері інтелектуальної власності.

Рибалко Ігор, керівник відділу торговельних марок

brand@unite.ua

+ 38 067 44 700 26

+ 38 044 259 93 07