Хімічна промисловість є досить великий спектр напрямків, починаючи від виготовлення амінокислот, закінчуючи розробкою удосконалення твердого палива для ракет або нового виду машинного масла.

У будь-якому випадку при виробництві конкретного продукту або добавки до нього, виробник маркує, дає назву своєму продукту, щоб воно мало оригінальність і конкурентоспроможну силу на ринку.

Наше Патентне агентство «Єдність» займається питаннями щодо реєстрації торговельних марок, патентуванню хімічних нововведень і елементів вже майже 30 років, тобто захистом прав на інтелектуальну власність. Ми пропонуємо якісний юридичний супровід при отриманні патенту, сертифіката, свідоцтва на торговельну марку, назву в сфері хімічної промисловості.

Реєстрація логотипу для товарів хімічної промисловості або ж отримання патентів на продукти хімічного виробництва може виявитися досить спеціалізованим і трудомістким процесом, з яким ніяк не зможе впоратися юридичний відділ який належить виробнику. Таким чином, більшість з них звертаються до нас, фірмі Патентного повіреного України для повних консультацій і надання послуг з патентування, отримання патенту, реєстрації торгових марок, логотипів та інших об’єктів інтелектуальної власності.

В Україні запатентувати нову хімічну речовину, або цілий продукт (склад речовин, спосіб з виробництва), оформити свідоцтво на торговельну марку (в сфері хімічної промисловості) має право будь-яка особа:

– фізичне (резидент або нерезидент України);

– юридична (резидент або нерезидент України);

– група осіб.

З якою метою необхідно реєструвати назву, отримувати патент на нововведення, склад

речовин, спосіб їх виробництва в хімічній промисловості?

• Для запобігання недобросовісній конкуренції;

• Для захисту прав на торговельну марку, патент в т.ч. в судах;

• Для можливості пред’явлення претензій до недобросовісних конкурентів;

• Для можливості забороняти іншим особам неправомірно використовувати Вашу торговельну марку;

• Для можливості вирішувати (за ліцензією) іншим особам правомірно використовувати Вашу торговельну марку;

• Для реєстрації доменного імені в зоні .ua (наприклад «khimpromeo.ua»)

Якщо Ви є виробником будь-якого роду товарів хімічної промисловості, або продаєте свій продукт під своїм фірмовим логотипом, і ще не встигли отримати на нього права, настійно рекомендується звернутися в патентне агентство щоб уникнути в подальшому претензій та позовних заяв до суду від Ваших же конкурентів. Для Вас ми здійснимо повний спектр юридичної підтримки, доступний патентний пошук в більшості країн світу, реєстрацію брендів, і патентування хімічних складів, речовин, або готового в цілому продукту хімічної промисловості.

Рибалко Ігор, керівник відділу торговельних марок

brand@unite.ua

+ 38 067 44 700 26