Бізнес, який достатньо успішно і тривало працює на одному ринку, зазвичай, з часом виходить за межі однієї держави і починає розповсюджуватися на території інших країн. Це стосується експорту, розміщенню нових пунктів продажу, інтернет-магазинів, що працюють за кордоном країни походження товарів чи послуг. В контексті сучасних реалій України можливо вважати, що першим перспективним ринком для українського бізнесу є Євросоюз. Звісно і зрозуміло, що одним з найнеобхідніших кроків для просування продуктів чи сервісу на територію Європи є забезпечення і додержання «чистоти» і «правового захисту» комерційних найменувань (торгових марок, логтипів), технологій, патентів. Оскільки однією з «найближчих» до нас країн є потенційно Польща, то ж в такому випадку, як приклад, ми розглянемо саме цю країну для забезпечення охорони інтелектуальної власності на її території.

ПОШУК ТОРГОВОЇ МАРКИ У ЄВРОСОЮЗІ

Здійснення попереднього пошуку назв, торгових марок, логотипів на територіях Польщі та Євросоюзу,  забезпечать Вам максимальні гарантії та впевненість щодо успішної вірогідності майбутньої реєстрації Вашого бренду в цих регіонах.  

Якщо Ви вже маєте зареєстровану торгову марку в Україні, наступним кроком є реєстрація бренду у Польщі. Перед тим як розподілити бюджет на реєстрацію логотипу у Польщі, Вам необхідно здійснити пошук по трьом базам торгових марок: Євросоюзу, WIPO, Польщі. Бо все ж незнаючі того, що Ваша торгова марка, або схожа на неї може бути зареєстрована на території  Польщі або Німеччини, або іншої країни Європи, при подальшій державній  експертизі та реєстрації, Вам може бути відмовлено, якщо патентним експертом будуть виявлені інші схожі або тотожні торгові марки, про які Вам було не відомо.  Більш того, Ви використаєте на цей процес оформлення, подання заявки значний час і бюджет. 

ПОШУК ТОРГОВОЇ МАРКИ У ПОЛЬЩІ

Процедуру попереднього пошуку торгової марки на території Польщі та/або у всьому Євросоюзі, здійснюють спеціалісти  патентної фірми «Єдність». Тривалість діловодства такої послуги складає від 2 до 10 робочих днів після оплати. В результаті пошуку Ви отримаєте документ в якому будуть вказані схожі, тотожні, або ідентичні до Вашої торгові марки позначення інших осіб у різних, або у Вашому класі товарів чи послуг. Також в документі про пошук торгової марки в Польщі, Ви отримуєте попередній експертний висновок від Патентного повіреного Польщі чи України, щодо результатів пошуку логотипу на території Польщі і вірогідності успішної або неуспішної реєстрації Вашого знаку. Якщо у висновку є 100 % гарантія (або «висока вірогідність») успішної реєстрації торгової марки у Польщі або Євросоюзі, наступним кроком є подання заявки на реєстрацію ТМ

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ У ЄВРОСОЮЗІ

  • Ціна реєстрації торгової марки на території Республіки Польща складає від 800 $
  • Ціна пошуку Торгової марки на території Польщі та Євросоюзу складає від 200 $

Всю детальну інформацію що до здійснення пошуку об’єктів інтелектуальної власності у Польщі Ви можете дізнатися у наших спеціалістів. Коротка та змістна консультація є безкоштовною.