Часто виконана робота у будь-якому літературному напрямі піддається копіюванню, тим паче якщо вона стосується комерційного питання. Тому, в цій статті ми коротко пояснимо, навіщо, чому, і як ми можемо захистити Вашу книгу, на прикладі кулінарної книги з рецептами, описом та фотографіями.

Допускаємо, що Ваша книга складається з тексту та ексклюзивних фотографій. Це Ваша робота, старання та час. При публікації книги на полицях як «живих» магазинів, так і інтернет магазинів Ви підпадаєте під ризик копіювання, а за тим комерційного використання Вашої роботи. Виникає головне питання – навіщо реєструвати авторські права на книгу? Відповідь – щоб уникнути вищезазначених порушень, підвищення вартості проекту та захисту Ваших особистих авторських прав.


При виникненні конфліктної ситуації, якщо Ви помітили, що Ваші конкуренти розповсюджують платно або безкоштовно книгу, її частину, фотографії рецепти, в такому разі ви негайно маєте написати претензію (загрозу), про те, що їм слід припинити використовувати Ваш контент. В іншому випадку Ви можете подати на них до суду та попросити фінансове відшкодування. Також Ви можете надалі дозволяти або забороняти використовувати Вашу книгу в комерційному чи ні напрямку.


Реєстрація авторського права


Наші фахівці Проконсультують Вас і швидко проведуть процедуру реєстрації авторських прав на книгу з рецептами, яка може вмістити в себе фотографії, рецепти, процедуру та методологію приготування різноманітних страв.
Вартість реєстрації авторських прав на кулінарну книгу із рецептами становитиме 4 000 грн. під ключ, включаючи всі державні мита.