Захист та реєстрація авторських прав на методику є досить частою та необхідною процедурою для подальшого комерційного використання на різних торгових майданчиках, при проведенні курсів з навчання у різних галузях діяльності, та для інших цілей.
Автору будь-якої методики необхідно знати, що його творчі роботи, які користуються комерційним попитом, можуть підпадати під можливі факти порушення його авторських та майнових прав на створені твори. Адже недаремно в народі кажуть – «вигадав велосипед не той, хто його вигадав, а той, хто його запатентував». Тому, щоб не допустити порушень Ваших авторських прав третіми особами, бажано і необхідно здійснити процедуру реєстрації авторського права на методику, тим більше, якщо Ви її використовуєте в наукових, а потім і в комерційних цілях.
Реєстрація авторського права займає не більше 3-х місяців з дати подання документів до Укрпатенту. Отже, після реєстрації авторських прав у Вас на руках з’явиться Державний охоронний документ, за допомогою якого ви можете запобігати порушенням Ваших авторських прав, і пред’являти претензії сумлінним особам, які використовують або намагаються використовувати в комерційних або інших цілях Ваш творчий продукт.


Для реєстрації авторського права на методику необхідно повідомити/надати:
• ПІБ автора;
• Дата народження Автора;
• Місце проживання Автора;
• Довіреність на Патентного повіреного України;
• Назва твору (методики);
• Короткий літературно-технічний опис Методики (анотація, реферат);
• Дата закінчення роботи над методикою;
• Безпосередній сам твір у текстовому форматі в електронному вигляді.

Вартість реєстрації авторських прав на методику становить 4500 грн., включаючи державне мито.
Після реєстрації авторських прав у Вас з’явиться офіційна можливість «жорстко обмежувати» конкурентів (забороняти використовувати методику), які недобросовісно поширюють, публікують, продають Ваші роботи (або їхню частину) у своїх комерційних чи некомерційних цілях.
Наша компанія, та її фахівці протягом 2-3 днів після оплати Автором послуг та державних мит, оформлять весь пакет документів для подання на реєстрацію авторських прав до Укрпатенту. Також коротко і ясно проведуть консультацію, яка є безкоштовною.