(Всі бренди, фірмові найменування, торговельні марки, логотипи, зазначені в цій статті, належать їх власникам. Дана стаття має виключно інформаційний, некомерційний характер.)

Чи знаєте Ви, що в усьому світі трохи більше 9% торгових марок, зареєстрованих сто років тому, які все ще діють сьогодні? В даний час Японія, яка займає найбільшу частку цих столітніх знаків з 13,6%, а за нею йде Німеччина з 13,4%. Ці знаки є яскравими прикладами активів бренду, які протягом століть успішно використовуються, комерціалізуються і захищаються їхніми власниками.

Зареєструвати торгову марку прямо зараз

Ми використали наш інструмент для попереднього пошуку по товарним знакам, який показує активність товарних знаків по класах і типам продуктів по всьому світу.

Пошук торгових марок по всьому світу

У 1921 році в різних країнах світу було зареєстровано більше 11 000 торгових марок. У той час головний і найпотужніший державний реєстр був у США (73,1%), Японія (4,7%), і далі – Німеччина (4,6%). Головним власником знаків був Британський інститут стандартів з 0,5% від загального числа всіх реєстрацій. Найбільшою кількістю зареєстрованих торгових марок були знаки для товарів «Фармацевтичні препарати, які відносяться до 5-го класу міжнародної Ніццької класифікації» (1,7%), при цьому частка парфумерії та продуктів гігієни 3-го класу становила 0,8% від загального числа всіх брендів.

Впродовж ста років активними є трохи більше ніж 1000 активних реєстрацій товарних знаків, які діють і сьогодні. Цікаво відзначити, що одним з провідних державних реєстрів цих знаків як і раніше є Японія (13,9%), за якою вслід, так само знаходиться Німеччина (13,4%). А ось Канада, наприклад, тепер займає 11,6%. Лідери за кількістю реєстрації торгових марок як і раніше є фармацевтичні препарати 5-го класу (4,5%), а товари парфумерії, косметики, побутової хімії (3-ий клас) також, як і сто років тому, утримують друге місце.

Шість 110-літніх брендів і їх власники.

Ось шість брендів, які залишаються загальними (і діючими товарними знаками) донині, які були вперше зареєстровані в 1921 році їх власниками!

Gillette

Gillette – американський бренд для безпечних бритв і для інших товарів особистої гігієни, включаючи різні продукти для гоління, що належить транснаціональній корпорації Procter & Gamble (P & G). При цьому слід зазначити, що найперша марка цієї компанії «ORAL» була зареєстрована власником Gillette Company LLC в Швеції  ще в квітні 1904 року – і діє до сих пір!

General Motors

General Motors Company – транснаціональна корпорація США зі штаб-квартирою в Детройті, штат Мічиган. Сьогодні вона розробляє, виробляє, продає автомобілі і запчастини для них, а також надає фінансові, консалтингові та інші супутні послуги. При цьому, слід зазначити, що найперший знак компанії General Motors Company, який залишається чинним і сьогодні – «OLDSMOBILE» – був зареєстрований в липні 1903 року в Новій Зеландії.

Ingersoll Rand

Продукція «Ingersoll Rand» включає комплексні системи повітряних компресорів, інструменти, насоси ARO, системи транспортування матеріалів і багато іншого. Найперша торгова марка, зареєстрована цим власником і діюча на сьогоднішній день, це «IR» – вона була зареєстрована в квітні 1920 року в Сполученому Королівстві Великобританії.

Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd., також відома як Teva Pharmaceuticals, – американо-ізраїльська фармацевтична компанія. Найпершим товарним знаком, зареєстрованим цим власником, був «THYMOMEL» ще в жовтні 1904 року в Чеській республіці, і він діє до цього дня!

Exxon

Exxon – це торгова марка ExxonMobil. Це одна з найбільших в світі публічних міжнародних нафтогазових компаній. Одним з найперших товарних знаків, зареєстрованих Exxon Mobil Corporation, був словесний знак «600W». Торгова марка була зареєстрована в червні 1886 року в Ірландії, і вона все ще дійсна понад 130 років по тому!

Chevron

Chevron Corporation – американська транснаціональна енергетична корпорація. Штаб-квартира знаходиться в Сан-Рамоні, Каліфорнія, і працює більш ніж в 180 країнах. Як і раніше діє сьогодні, HAVOLINE – перша торгова марка, зареєстрована цим власником, яка залишається в силі і сьогодні. Торгова марка зареєстрована в квітні 1907 року в США.

Реєстрація Міжнародної торгової марки прямо зараз

Довговічність, що забезпечується постійним використанням на ринку, розвитком бренду, і юридичним підтриманням в дії торгових марок, може бути неймовірно потужним інструментом для бізнесу. Один з кращих способів захистити будь-який бренд – це реєстрація товарного знака. Якщо Ви продовжите використовувати свій товарний знак протягом багатьох років (наприклад, як вище вказані товарні знаки), Ви зможете зміцнити репутацію, лояльність до бренду і доброзичливість споживачів, які є надзвичайно цінними бізнес-активами.

Наша Компанія наддасть всі необхідні послуги з реєстрації торгової марки як в Україні, так і в інших країнах світу. Вартість реєстрації бренду в Україні становить від 8500 грн. (Детально про ціну реєстрації торгової марки в Україні тут