Патент на мобільний додаток за 3 місяці, це найкращий та бюджетний спосіб запатентувати мобільний додаток. Загалом, це є реєстрація авторських прав, і отримання державного захисного свідоцтва в Україні. Саме свідоцтва, а не патенту.

Патент на мобільний додаток

Для надійного захисту Вашого мобільного додатка на платформах Google Play і Аpp Store від копіювання Ваших індивідуальних правил, зображень, функціоналу Вашого мобільного додатка, необхідно отримати права автора, патент, свідоцтво.

Що потрібно щоб отримати патент на мобільний додаток за 3 місяці:

  • Подати необхідні документи розробника
  • Оплатити послуги патентної фірми і держ. мита
  • Надати вихідний код і скріншоти Вашого мобільного додатка
  • Вартість отримання патенту (реєстрації авторських прав) на мобільний додаток стартує від 3500 грн. для фізичної особи, і від 5000 грн. для юридичної особи, ціна вказана за 1 об’єкт.

ОТРИМАТИ ПАТЕНТ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ЗА 3 МІСЯЦІ

Термін реєстрації, отримання патенту на мобільний додаток становить ДО 3 МІСЯЦІВ. Після отримання патенту на мобільний додаток (Державного свідоцтва на реєстрацію авторських прав), Автор – Власник може оперувати своїми правами по всьому світу, представляючи даний охоронний документ адміністрації мобільних платформ з додатками. У більш складних ситуаціях, Власнику патенту (Державного свідоцтва на авторські права) необхідно звернутися до фахівців патентної фірми.

Наша компанія готова здійснити реєстрацію авторських прав на протязі 1-2 х днів після оплати клієнтом послуг патентної фірми, сама ж реєстрація в відповідних Державних органах триває до 3 місяців.