Торгова марка та авторські права – Реєстрація

Останнє десятиріччя в Україні показало, що у багатьох людей все більше з’являється інтерес та попит на послуги фітнес-клубів, спортзалів, особливо у великих містах. І цей напрямок набув статусу серйозного бізнесу, став модним, і для багатьох людей перетворився на спосіб життя. При цьому слід зазначити, що деякі спортивні зали та комплекси для проведення тренувань мають у своєму арсеналі не тільки різноманітне «залізо» та тренажери для вправ, а й свою родзинку у вигляді «авторських методик, навчальних програм», які розроблені та використовуються з метою виділиться в масі конкурентів і залучити клієнтів до своїх послуг.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Так само кожен спортзал, фітнес-клуб, спортклуб, або ціла мережа, природно, відрізняє себе від конкурентів брендом, логотипом, торговою маркою. І, з урахуванням стилістики бренду, компанія розробляє та оформляє, як мінімум, свій кольоровий стиль мережі або одного спортзалу, спортклубу.

Зазвичай, коли керівництво компанії розуміє цінність правового захисту своїх авторських розробок, в першу чергу, при старті проекту, запуску спортзалу, фітнес-клубу, спортклубу, одними з перших заходів мають бути дії щодо охорони інтелектуальної власності, до яких належать:

  • Реєстрація торгової марки для спортзалу, фітнес-клубу, спортклубу;
  • Реєстрація авторських прав на індивідуальні курси та методики для спортивних занять, тренувань;
  • Реєстрація авторських прав на емблеми, символи, дизайнерські рішення спортзалів, фітнес-клубів, спортклубів.
  • Реєстрація торгової марки, логотипу, бренду для спортзалу, фітнес-клубу, спортклубу займає від 8 місяців за прискореною процедурою, або від 15 місяців за стандартною процедурою.

Пріоритетні права на торгову марку починають діяти від дати подання заявки до Укрпатенту (оформлення та подання заявки може зайняти 1-2 дні)

Стандартна процедура реєстрації торгової марки:

  • Ціна – від 9500 грн. (включаючи держ. мита та послуги)
  • Період процедури реєстрації – від 15 місяців.

Прискорена процедура реєстрації торгової марки:

  • Ціна – від 22 000 грн. (включаючи держ. мита та послуги)
  • Період процедури реєстрації – від 8 місяців.

Торгова марка, зареєстрована в Україні, діє на території всього світу.

Також у ТУТ Ви знайдете інформацію про реєстрацію авторських прав на методики, спортивні програми, авторські курси індивідуальних тренувань, системи вправ, методики схуднення/набору ваги. Реєстрація Авторських прав на методики та спортивні програми триває не більше 3 місяців, ціна від 3000 грн. для фізичних осіб та від 5500 грн. для юридичних. Зареєстровані в Україні авторські права діють у всьому світі.

ШВИДКА РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА ФІЗИЧНУ ОСОБУ

або

ШВИДКА РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА ЮРИДИЧНУ ОСОБУ