ТОРГОВА МАРКА ДЛЯ ТВАРИННОГО КОРМУ


  • Ціна реєстрації не кольорової торгової марки від 8 249,00 (230$) – строк від 18 місяців
  • Ціна реєстрації кольорової торгової марки від 9 249,00 (260$) – строк від 18 місяців
  • Під час війни процедура «прискореної реєстрації торгової марки» відсутня

Торгова марка для кормів для тварин та домашніх улюбленців.

Більшість власників бізнесу розуміють і знають, що будь-яка торгова марка є важливою частиною маркетингу, яка призначена для того, щоб завдяки їй (торговій марці), споживачі мали можливість з легкістю ідентифікувати продукти або послуги певного виробника (з яким пов’язана саме ця – певна торгова марка) на насиченому  ринку. Те саме стосується й групи товарів, які охоплюють такі продукти як: корми для тварин. Маються на увазі корми як для хатніх, домашніх тваринок, так і для промислових сільськогосподарських  масштабів.  

Якщо Ви бажаєте створити новий бренд для тваринних кормів або зареєструвати вже існуючу у Вас торгівельну марку, то при оформленні заявки на реєстрацію знаку, слід зазначити певні товари, які відносяться до 31 класу спеціальної (Ніццької) класифікації, а саме: «корми для домашніх тварин; фураж (корми) для худоби; корми для тварин, для птахів; стійлові корми для тварин, продукти для відгодовування тварин,  худоби; фураж для підживлювання тварин». В цьому ж 31 класі зазначені певні конкретні продукти для годування тварин, а саме: макуха арахісова, продукти побічні обробляння злаків, насіння льону, зародки пшениці, борошно, в тому числі арахісове, рибне, з насіння льону, водорості морські необроблені, дріжджі, коренеплоди, жуйки харчові, мішанка з висівок, напої для споживання тваринами. За необхідністю, ці товари також можливо зазначити в заявці на реєстрацію торговельну марку.      

Якщо Вам потрібна торгова марка лише для продуктів, які призначені виключно для домашніх тварин, птахів, то в такому випадку не обов’язково зазначати товари, які в загальному сенсі можна віднести до: «кормів для худоби, для тварин в сільськогосподарських обсягах».   

Слід звернути увагу на те, що деякі корми можуть мати профілактичні та/або лікувальні властивості. В таких випадках потрібно реєструвати торгову марку в тому числі й для товарів 5 класу, де зазначено – «корм для тварин лікувальний; дієтичні добавки для тварин; протеїнові добавки для тварин».    

Процес експертизи та реєстрації торгової марки для кормів, займає приблизно 18-24 місяці, так як для усіх інших подібних заявок в Україні.

Маючи законну, зареєстровану торгівельну марку, Вам буде значно безпечніше та легше розширяти свій бізнес та франчайзинг. Бренд, який захищається свідоцтвом про реєстрацію торгової марки України, надає Вам значну конкурентну перевагу на ринку збуту однорідних товарів – як пвено визначеного виробника, або, наприклад, імпортера.     

В багатьох відомих випадках (в Україні) дуже часто зареєстрована торгова марка потрібна для «входу» в мережі супермаркетів, для видачі ліцензій на використання Вашого логотипу іншим компаніями (Вашім дилерам, контрагентам) з дозволу (ліцензії) від Вашого підприємства чи фізичної особи – власника тм, для реклами на ТВ, для реєстрації домену. Зрозуміло, що основною функцією бренду завжди є контроль ринка і заборона будь-яких намагань та спроб неправомірного використання Вашого логотипу, комерційної назви іншими особами.      

Процес реєстрації торгової марки для кормів 

            З нашими спеціалістами процес подачі документів на реєстрацію логотипу пройде для Вас швидко, не займаючи багато часу. Наші фахівці на протязі усіх етапів реєстрації торгової марки, вчасно повідомляють Клієнта про дії, які стосуються діловодства та статусу реєстрації ТМ. Тобто ми завжди повідомляємо Вам – на якому етапі знаходиться експертиза, і коли завчасно потрібно оплачувати усі необхідні державні мита, збори що стосуються реєстрації логотипу (за необхідністю, і в більшості випадків, ми сплачуємо такі платежі за Клієнта). З нашою патентною фірмою Клієнти отримують реєстрацію практично у ста відсотках випадків (звісно, якщо назва чи зображення бренду не є «проблемними» чи «конфліктними»). Наша компанія ретельно проводить свій незалежний попередній патентний пошук стосовно зареєстрованих  ТМ, на предмет безпечної реєстрації – тобто з метою виявлення вже існуючих тотожних чи схожих до ступеню сплутування позначень. Після проведення пошуку ми замовляємо й повторний платний пошук в державному патентному відомстві   по закритим базам заявок на торгівельні марки України щодо схожих брендів, та тотожних ТМ, які вже знаходяться на етапі реєстрації (наприклад, ми можемо побачити як «умовно Ваш» конкурент подав на реєстрацію Ваш логотип раніше, ніж Ви).

            По успішному завершенню всіх етапів експертизи Ви одержите Свідоцтво України про реєстрацію торгівельної марки, де будуть зазначені: дата та номер реєстрації, зображення логотипу чи слова/словосполучення, назва чи ПІБ власника, адреса, перелік товарів, для яких зареєстрована тм. Ці відомості будуть внесені в Державний реєстр знаків для товарів і послуг щонайменше на 10 років, і цей термін можна подовжувати. Заявка чи Свідоцтво також надають його власнику право оформлювати і подавати на реєстрацію міжнародну торгову марку.           

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ – ПОСЛУГИ

            Наші спеціалісти, швидко та якісно нададуть Вам консультацію щодо реєстрації торгівельної марки для корму для тварин, птахів. Усі телефонні консультації – БЕЗКОШТОВНІ.

Контакт

+38 (067) 44-700-26; e-mail: brand@unite.com.ua

РИБАЛКО Ігор Володимирович,

спеціаліст з інтелектуальної власності, Начальник

відділу реєстрації торгових марок

+38 (068) 160-11-61; e-mail: roma.unite@gmail.com

СУХАРЕВ Роман Станіславович,

спеціаліст з інтелектуальної власності.