У зв’язку зі  збільшенням темпу зросту ринку нерухомості і новобудов в Україні за 2019-2021 роки, на ринок виходять все більше компаній з будматеріалами. Починаючи від «перфокута», закінчуючи будинками-конструкторами. Кожна з цих компаній має своє обличчя, назва і найменування продукту-позиції. У зв’язку з цим з’являється конкуренція і підробка більш відомих брендів, в тому числі – це може бути і саме Ваш бренд.

Наприклад: Ви розвиваєте свою компанію з будматеріалами вже кілька років, вкладаєте капітал в свій сайт, персонал, розвиток своєї фірми в цілому, і, відповідно, в обличчя компанії – торговельної марки. І раптом в один прекрасний момент, коли Ви, та Ваш бренд стали вже добре відомі в середовищі конкурентів, несподівано для Вас, з’являється магазин в Інстаграммі або в іншій соціальній мережі, під ВАШОЮ ж ТОРГОВЕЛЬНОЮ МАРКОЮ для будматеріалів! При цьому, даний бренд не зареєстрований (а якщо знак не зареєстрований, то значить – і права власності на торговельну марку для будматеріалів не існує). Це реальний приклад даної проблеми у наших клієнтів в різних видах бізнесу.

Що ж Вам необхідно робити в такій ситуації? Рекомендуємо:

• Не відкладаючи зателефонувати нашому фахівцеві або патентному

 повіреному України, і отримати консультацію про подальші дії.

• Після, Вам необхідно замовити державний пошук за назвою логотипу в Україні – в базах зареєстрованих знаків, і тих торгових марок, які знаходяться на етапі реєстрації.

Далі, якщо при державному пошуку у класі діяльності (будматеріали, а це 17, 19 класи міжнародної класифікації) не знайдено Вашої або схожою до ступеня змішування ТМ (яку вже хтось інший раніше можливо подав на реєстрацію) – Вам необхідно подавати торговельну марку на реєстрацію. Далі – оплата послуг нашої компанії і держсборів. Після чого, ми невідкладно (протягом декількох днів) подаємо в Укрпатент заявку на реєстрацію Вашої торгової марки. З цього дня Ви маєте пріоритет щодо несумлінних конкурентів.

  • Вартість реєстрації: від 8490 грн.
  • Термін реєстрації: 14-16 місяців (стандартний), або від 8 місяців (при прискореної експертизи і іншим тарифом)
  • Етапи реєстрації: підписання документів → оплата → оформлення і подача документів в Укрпатент → публікація ТМ на сайті Укрпатенту → експертиза → отримання свідоцтва України на торговельну марку.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном і контактами, вказаними нижче:

Рибалко Ігор Володимирович (керівник відділу комерційних позначень)
brand@unite.ua
+38 067 44 700 26