Реєстрація торгової марки для телебачення, тв, регіональних каналів, ток-шоу, телепередач

Тенденція розвитку телебачення по всій Україні, породжує за собою конкуренцію назв та логотипів телеканалів. Наприклад, Ви створили телеканал в Одесі, вклали в нього сили і капітал, запустилися в ефір. А через декілька років роботи з’являється ТВ канал з, умовно, Вашою назвою (або з дуже схожою для глядача) у Києві. Мало того, в такому випадку, ті ж конкуренти, які «повели» у Вас торговельну марку, і зареєстрували її як об’єкт інтелектуальної власності, вони мають право подати на Вас до суду, та вимагати заборони використання або навіть будь – якої компенсації за неправомірне використання назви. Звичайно, Ви можете скористатися положеннями Цивільного Кодексу України «про право попереднього користування комерційним найменуванням», але це, як правило судовий розгляд, як мінімум. З метою уникнути такого розвитку подій, рекомендуємо Вам подати заяву на реєстрацію торгової марки з нами прямо зараз.

Реєстрація торгової марки для телебачення, tv, регіональних каналів, ток-шоу, телепередач.

В результаті державної реєстрації Ви отримаєте виключне право на назву, логотип, торгову марку Вашого проекту (наприклад – тв каналу або радіостанції).

Також ця тема актуальна для внутрішніх телепрограм, телешоу, серіалів телеканалу. Наприклад, якщо телешоу має характерний і оригінальний сюжет, свою ексклюзивну «фішку», то захистити права на даний сюжет телепрограми можна оформивши і подавши в Укрпатент «сценарій шоу» на реєстрацію авторських прав, тобто – отримати свідоцтво ( «патент») на авторські права для ток-шоу, телепередачі, серіалу.

РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА СЦЕНАРІЙ, СЮЖЕТ, ТЕЛЕПЕРЕДАЧУ, ТОК-ШОУ

Для телебачення, тв, регіональних каналів, ток-шоу, телепередач, в Україні можуть бути отримані наступні охоронні документи:

Торгова марка для телеканалу, назви телепередачі, фільму, шоу – Державне Свідоцтво на торговельну марку (подача документів на протязі 2-х днів, реєстрація триває від 8 до 18 місяців)

Авторські права на сюжет, сценарій – Державне Свідоцтво про реєстрацію авторських прав (подача документів на протязі 2-х днів, реєстрація триває до 3 місяців)

Висновок: реєстрація торгової марки може бути, як для каналу аналогового TV, так і для каналу який транслюється на Smart-TV.