Ціна послуг від 300$

Мінімальне мито 753 СHF (швейцарських франків)

 

Контакти, консультації + 38 067 209 78 89

email: patent@unite.ua    

 

1. Будь-яка зареєстрована міжнародна торгова марка має обмежений термін дії (10 або 20 років від дати реєстрації), який може бути продовжений за бажанням власника знаку.

На практиці Міжнародне бюро Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності (WIPO, Женева) направляє власнику міжнародної реєстрації торгової марки (логотипу) повідомлення про можливість продовження дії цього знака. У такому повідомленні повинна бути вказана дата, до якої діє ця тм. І саме до цієї дати необхідно здійснити оплату офіційного збору за продовження реєстрації міжнародної торгової марки. Такий платіж здійснюється виключно в швейцарських франках. Мінімальна ціна складає 753 СHF, де:

 • 653 СHF базове мито за продовження некольорового зображення логотипу (або 903 франки – за кольорове лого);
 • 100 СHF за продовження дії в одній країні, і за один клас товарів/послуг (якщо, наприклад, міжнародна реєстрація діє тільки в одній країні).

 

Міжнародне бюро (МБ ВОІВ) ніколи:

 • не повідомляє Вам точну суму обов’язкового збору (тому, що ця цифра може бути Вами змінена – зменшена, наприклад, якщо Ви зменшуєте кількість країн для продовження дії Вашого знаку);
 • не направляє і не надає Вам інвойс, договір, акт виконаних послуг.

Тобто, Ви самостійно повинні визначити правильний розмір міжнародного мита та своєчасно оплатити його на розрахунковий рахунок WIPO з правильним формулюванням  призначення платежу (англійською чи французькою мовою).

Якщо сплата відповідає правилам, то Женева (МБ ВОІВ) направить Вам по електронній пошті та по звичайній пошті (в паперовому вигляді) повідомлення стосовно того, що мито оплачене правильно чи не правильно. У випадку некоректного платежу  – Вам запропонують доплатити різницю, або повідомлять – що Ви, наприклад, помилково, переплатили необхідну суму – і як її можна повернути.

Протягом 3-6 місяців Вам (за вказаною адресою в реєстраційних даних міжнародної торгової марки) WIPO має надіслати Сертифікат чи Повідомлення про те, що термін дії знака, логотипа продовжений на наступні 10 років.

 

Звертаємо увагу на те, що: МБ ВОІВ (Швейцарія) направляє фактичну і електронну пошту за тією адресою листування, який вказаний у Вашій міжнародної реєстрації торговельної марки !!! Таким чином, якщо Ви раптом змінили поштову адресу, або втратили зв’язок з Вашим представником (юристом, патентним повіреним) за заявкою, то Ви можете не дізнатися про те, що Вам необхідно продовження реєстрації міжнародної торговельної марки.

 

Патентна фірма «Єдність» здійснює для власників міжнародних торгових марок повністю всю процедуру продовження дії знака:

 • прийняття представництва за довіреністю;
 • сплата швейцарських франків;
 • отримання підтвердження оплати;
 • отримання підтвердження продовження реєстрації торгівельної марки;
 • при необхідності – зменшення кількості країн для продовження товарного знака, логотипа (і зменшення ціни);
 • при необхідності – зменшення кількості класів товарів/послуг для Вашої торговельної марки (і зменшення ціни);
 • при необхідності – внесення змін в адресу листування і щодо представника по знаку (необхідно доплатити офіційний збір).

 

2. Ціна послуг Патентної фірми «Єдність» складає від 300 $ (в залежності від кількості необхідних правових дій щодо міжнародної торгової марки).

Радимо Вам направити на вказаний e-mail: patent@unite.ua номер міжнародної реєстрації логотипу, і ми надішлемо Вам інформацію, де буде вказаний повноцінний розрахунок усіх платежів, і також певна дата – до якої необхідно здійснити процедуру продовження дії міжнародної торгової марки.

 

Контактна особа: CУХАРЕВ Станіслав Миколайович,

Патентний повірений № 427, керівник

+38 067 209-78-89,

+38 044 259-83-05

e-mail: patent@unite.ua

 

Контактна особа (виконавець): СУХАРЄВ Роман Станіславович.

магістр з інтелектуальної власності

фахівець з реєстрації торгових марок, патентів у митному реєстрі.

+38 044 259-38-05

+38 097 101 11 60

e-mail: unite.patents@gmail.com

 

Патентна фірма «Єдність»

Київ, Україна