Для того що б отримати патент, сертифікат на бренд на території США, і з метою того, щоб процедура реєстрації торгової марки пройшла максимально ефективно (без відмов від державного патентного відомства), необхідно провести попередній пошук торгових марок, комерційних найменувань (можливо і доменних імен ) в США безпосередньо перед оформленням і «запуском» реєстрації ТМ.

Одне з головних переваг з пошуку торгової марки в США, а конкретно через наших фахівців в тому, що Вам не потрібно витрачати свій час для самостійного пошуку тотожних і схожих знаків, хоча, при Вашому бажанні і наявності певних знань і часу Ви можете це здійснити самостійно . Так само, якщо Ви звернетеся за такою послугою в нашу компанію, Вам не потрібно додатково вступати в переписку з американськими юридичними (патентними) фірмами. Далі – це звичайно ж, ціна послуг.

Наша компанія проводить роботу з пошуку торгової марки по всім офіційним національним і міжнародним базам (Державне патентне відомство США, Всесвітня Організація Інтелектуальної Власності). Наприклад цінник на послуги в Штатах складає від 300 $ за одне слово і за один клас товарів / послуг (+ від 100 $ послуги нашого супроводу). Ціна наших послуг за точно такий же пошук (без участі американських юристів) більш ніж в два рази менше – від 150 $.

Коментарі до даного документу зі звітом про пошук торгових марок, аналіз і рекомендації за результатами дослідження будуть надані Вам українською або російською мовою, в залежності від бажання клієнта (на відміну від нас, американські юристи нададуть такий звіт англійською). У звіті про пошук Вам будуть показані виявлені тотожні і схожі з важливим для Вас товарним знаком вже зареєстровані і раніше подані на реєстрацію торгові марки США (із зазначенням всіх необхідних даних – власник, адреса, дата і номер заявки, сертифіката, перелік товарів і послуг, що діє або не діє). Якщо Ви замовите дану послугу у наших американських колег, то ми надамо Вам переклад їх повідомлення і коментарів.

Результат пошуку і думка патентних повірених дозволить Вам на початковому етапі прийняти правильне рішення для успішної можливості або про неможливісті реєстрації Вашої торгової марки в США без витрат на оформлення і подачу заявки, і без оплати мита, і без тривалої державній експертизи.

Пошук, аналіз і підготовка коментарів проводиться за 3-7 робочих дні. При необхідності термінової послуги, за додаткову оплату, термін проведення пошуку торговельної марки в США можна скоротити до 24 годин.

Так само наша Компанія патентних повірених України проводить як внутрішній пошук торгових знаків по Україні, так і практично в усіх цивілізованих країнах світу.

Ми з задоволенням Вам відповімо на будь-які питання, що стосуються реєстрації та пошуку торгових знаків.