Ліцензія, договір передачі права, продаж торгової марки, патенту – 2025

Ліцензія, договір передачі права, продаж торгової марки, патенту

Замовити, придбати, скачати, завантажити зразок документу: ліцензійний договір, продаж, передача/відчуження, розпорядження торговою маркою, патентом, авторським правом.  

1. Договори, що стосуються розпорядження об’єктами інтелектуальної власності:

– виключна, невиключна, одиночна, проста ліцензія на використання торгової марки, патенту України;

– субліцензія, письмове повноваження на використання об’єкта права інтелектуальної власності іншій особі;

– договір про повну безоплатна передачу прав на об’єкт інтелектуальної власності (підлягає обов’язковій державній реєстрації в патентному відомстві України);   

– купівля-продаж (передача, відчуження прав) на патенти, торгові марки, авторські права (обов’язкова реєстрація в державному патентному відомстві України).

Ліцензійні договори та Угоди про передачу (відчуження) виключних прав можуть бути укладені між власником бренду, логотипу, винаходу, корисної моделі, промислового дизайну, комп’ютерної програми, мобільного додатку, веб-сайту, літератури, методики, сценарію, відео творів, фільмів, музики, креслень, малюнків, світлин, інших подібних творів.

Сторонами таких договорів можуть бути фізичні та юридичні особи, резиденти та нерезиденти України.

Такі документи повинні бути укладені в письмовій формі з дотриманням певних вимог чинного законодавства України.  

2. Ліцензійний договір на використання торговельної марки Євросоюзу, Польщі, Німеччини, США, Китаю.

Стороною такого договору є власник торгової марки певної країни/регіону та інша особа (фізична чи юридична особа, резидент будь-якої країни).

Ліцензія на європейський, німецький, польський бренд є доцільною для маркетплейсів Європи (Amazon, Allegro, інші).

Ліцензійна угода на trademark US так само може бути надана будь-яку відомому он-лайн сервісу з продажу товарів в США; для підтвердження використання бренду в Америці кожні 5 років (під час процедури продовження дії tm).

Ліцензія на китайський товарний знак може бути корисною для формування документальних доказів, якщо торгову марку Китаю намагаються визнати недійсною за «невикористання протягом 3-х років» на території КНР.       

Зазначені види ліцензійних контрактів надають можливість одержувати виплати  «роялті» за використання зареєстрованих торгових марок, в тому числі при продажі «франшиз».  

3. Договори між винахідниками (авторами) винаходу, корисної моделі, промислового зразка України:

  • про спільне використання патенту;
  • про передачу від винахідників прав на подання патентної заявки і одержання патенту на ім’я підприємства, установи, організації.    

4. Договори, клопотання про зміну заявників по заявкам на торговельні марки, патенти, які направлені та розглядаються в державному патентному відомстві.   

5. Договори, акти між роботодавцем (підприємством) та працівником (працівниками)

про створення та відчуження майнових виключних прав на об’єкти авторського права: комп’ютерні програми, мобільні додатки, веб сайти, літературні твори, технічні креслення,  документи, методики, дизайн виробів, творчі сценарії, фільми, інші подібні твори.

6. Вартість, контакти.

Від 25 USD (1000 грн.) – зразки незаповнених, шаблонних документів;

Від 100 USD (4200 грн.) – оформлення, подача в патентне відомство України і діловодство по реєстрації передачі прав, ліцензій на знаки, патенти, авторське право;

Від 300 USD – оформлення ліцензійних документів на міжнародні торгові марки – англійська, українська мова. Ціна оформлення ліцензій китайською, польською, німецькою та іншою мовами встановлюється індивідуально в кожному окремому випадку.         

Для замовлення надання зразків договорів або для повноцінного оформлення і діловодства (державної реєстрації) дій відносно об’єктів інтелектуальної власності Ви можете звернутися за наведеними далі контактами.         

Сухарева Наталія, фахівець з інтелектуальної власності

+38 067 538 39 98 (viber, telegram)  

patentpravo777@gmail.com  

Сухарев Роман, професіонал з інтелектуальної власності

+38 097 10 111 60 (whatsapp, signal, viber, telegram)  

roma.unite@gmail.com