Ця інформація стане корисною для викладачів, засновників онлайн – шкіл на різні тематики. В основі статті закладено інформацію з охорони інтелектуальної власності на авторські курси з вивчення іноземних мов, для навчання шкіл (курсів) з розробки, тестування, архітектури додатків. Починаючи від кулінарних та шкільних програм, закінчуючи курсами для інженерів, які підвищують кваліфікацію.


Реєстрація авторських прав на навчальні курси
Будь-яка написана методика, програма, є авторським правом самого автора, або автора – співробітника компанії. Ролі конкуренції, копіювання та незаконного продажу варто приділити увагу, тому якщо Ваш авторський матеріал дійсно має попит на ринку, не затягуючи варто провести процедуру реєстрації авторських прав.
Реєстрація авторських прав є досить нескладною процедурою, при цьому залишається не менш ефективною у боротьбі за право бути лідером на ринку. Для цього спочатку рекомендується звернутися до фахівців патентної фірми, які якісно проконсультують Вас, та дадуть відповіді на Ваші запитання. Процедура реєстрації авторських прав із фахівцями нашої компанії триває до 3 місяців. При цьому в роботу патентної фірми входить подача на реєстрацію об’єкту від 2-х днів. До послуги реєстрації авторського права входить оформлення документів на підставі прописаного на сьогодні законодавства до Національного органу інтелектуальної власності.
При отриманні Державного свідоцтва на авторські права ви отримуєте охорону на свій об’єкт інтелектуальної власності по всьому світу без вимушеного продовження дії. Також Ви зможете забороняти розповсюджувати, продавати та афішувати ваші навчальні курси третім особам.

– Ціна реєстрації авторського права на навчальні курси (фіз. особа) – від 3000 грн.
– Ціна реєстрації авторського права на навчальні курси (юр. особа) – від 5500 грн.
– Термін реєстрації авторського права на навчальні курси від 3 місяців.


Для реєстрації авторського права Вам необхідно:
• ПІБ Автора
• Рік народження Автора
• Адреса автора
• Повні реквізити компанії та реквізити автора (при реєстрації авторського права на юр. особу)

Після отримання Державного свідоцтва на авторські права за допомогою окремо оформленого юридичного листа Ви можете вже починати забороняти конкурентам використовувати ваші авторські навчальні курси. Оскільки цей лист буде складено юристами виходячи з законів про авторське право.