Створюючи і пишучи музику, нові альбоми, автор часто хоче стати знаменитим і заробляти на своїх піснях, музиці і імені гроші. Завдяки існуючим на наш час музичним платформам як Deezer, Spotify, Shazam, Apple Music, Google Play Music, YouTube, Soundcloud і інші, можна швидко, а іноді миттєво прийти до успіху, та заробляти гроші. Сприяє цьому успіху оригінальність, індивідуальний стиль який потрапить в тренд. І що б захистити свої пісні, музику від недобросовісних конкурентів, насамперед Вам необхідно своєчасно зареєструвати авторські права на свій музичний продукт. Звичайно, на практиці дуже часто, автори-музиканти, виконавці, і інші особи (музичні лейбли, продюсерські агентства та інші подібні компанії) можуть розміщувати і в більшості випадків успішно розміщують нові і вже відомі треки в зазначених сервісах без будь-якої реєстрації, і це працює. Але в будь-якому випадку, коли у автори-музиканти, або компанії, які займаються створенням і повним складанням пісень або іншого музичного контенту (бітів, семплів, рекламних звукових роликів і т.п.) виникне необхідність офіційно доводити і підтверджувати своє майнове «право авторства », знадобиться державна реєстрація авторських прав. Така необхідність може виникнути при продажу треку, під ліцензію, при використанні Вашої музики в якихось проектах (кіно, телебачення, радіо, інтернет), і в багатьох інших випадках.

Державна реєстрація авторських прав в Україні проходить досить швидко і недорого – повний обсяг бюджету становить приблизно 90 $ за пісню. Якщо ж у Вас є цілий альбом (від 3 до 20 відтворень), то вартість може збільшитися до 150 $ за весь музичний альбом. Таким чином – альбом реєструвати фінансово вигідніше.

Повний процес реєстрації авторських прав в Україні на пісні і музику для релізу на платформах Deezer, Spotify, Shazam, Apple Music, Google Play Music, Soundcloud займає до 3 місяців. За фактом реєстрації автор або компанія (продюсерська, наприклад) отримують Свідоцтво України про реєстрацію авторського права на пісню, музику або на «збірник пісень (альбом)».

Що головне – авторське право на пісню, яка зареєстрована в Україні діє по всьому світу, тобто, реєструючи авторське право у нас, Ви реєструєте авторські права на свою музику або пісню, альбом пісень практично у всіх країнах світу (крім тих країн, які не беруть участі міжнародних конвенціях по авторському праву).

Далі, при наявності Свідоцтва (Сертифікату) на авторське право, Ви можете в повному обсязі розпоряджатися авторськими правами в будь-якій країні світу і в інтернеті, в т.ч .:

– продавати;
– дарувати;
– передавати у спадок;
– дозволяти використовувати за оплату (роялті) або без оплати;
– забороняти використовувати Ваші пісні, музику іншим особам;
– і так само Ви маєте право сміливо пред’являти судові та інші претензії тим особам, які, на Ваш погляд, порушують Ваші авторські права, які на Ваш погляд, порушують Ваші авторські права.

  • Термін процедури реєстрації – до 3-х місяців;
  • Вартість реєстрації одного твору (пісня, музика) – 90 $;
  • Вартість реєстрації музичного альбому – 150 $;
  • Термін дії авторських прав – все життя автора і 70 років після смерті автора.

Контакт

Оформлення і реєстрація
АВТОРСЬКОГО ПРАВА
Сухарева Наталія Василівна
+38 067 538 39 98
patentpravo777@gmail.com